KURUMSAL ?

Biz Kimiz ? Neler Yaparız...

Kalıplama teknolojisi konusunda en gelişmiş hatlara sahip olan MEGAÖZ döküm yüksek kalitede sfero, temper döküm ve işlenmiş parçalar üretmektedir.

Tedarikç i ve hammadde seçimi konusunda titiz değerlendirmeler yapan firmamız, ürün kalitesini oluşturan en önemli kalemlerden birinin Tedarikçi kalitesi olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

Firmamı z müşterilerinin ürün geliştirme taleplerine uygun ve hızlı çözüm üretme konusundaki yaklaşımı ile sektörde rakiplerinden öne çıkmaktadır.

Kaliteli ürün parçaların üretimi uluslararası standartların benimsenmesi ve uygulanması ile başarılmaktadır. Megaöz Döküm ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemine sahiptir.

Firmamız kalite konusundaki hassasiyeti ile rakiplerinden ayrılmakta ve adından söz ettirmektedir.

Vizyon: Dünya Markalarının döküm parça ihtiyaçlarının üretimini gerçekleştirerek, Türkiye'de döküm konusunda lider ve dünyada aranan isim olmaktır.

Misyon: Kapasitesini etkin kullanan, toplam kalite yönetimini uygulayan, geliştirme ve sürekli iyileştirme faaliyetlerini yürüten, teknolojisini sürekli geliştiren, çevreye ve çalışanlarına duyarlı, müşteri memnuniyeti konusunda hassas ve sürekli büyümeyi hedefleyen bir firma olmaktır.